Sunucu , İş İstasyonu , Performans Bilgisayarları ve Bileşenleri
Projenize uygun Ürün, Kaliteli Hizmet, Yüksek Güven ile Karşılıklı İş Birliğine hazırız.
The Last of us
The Last of us
The Last of us
The Last of us
The Last of us
The Last of us

TÜRKİYE'NİN

HER NOKTASINA

300 TL ve ÜZERİ

ALIŞVERİŞLERDE

ÜCRETSİZ

KARGO

BİLGİ VE DANIŞMA

0850

304 93 76

Haftaiçi ve Haftasonları

09:00 - 17:00 arası.

İlginizi Çekebilecek Ürünler
Sitemiz Düzenli olarak Güncel Tutulmaktadır.
300 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo!
  • Sizin İçin Seçtiklerimiz
  • Yeni Gelenler
  • Ücretsiz Kargo
Supermicro SuperWorkstation 5038A-I
% indirim
0.00
0.00
6TB 3.5" 7200RPM SAS3 12Gb/s 128M Hard Disk Toshiba
% indirim
0.00
0.00
SFP+ 10G SR850 300M MMF LCDDM
% indirim
0.00
0.00
Supermicro AOC-STGN-I2S Sunucu için 10Gigabit SFP+ çıkışlı Network Ethernet Kartı
% indirim
0.00
0.00
Supermicro AOC-S3108L-H8IR Donanımsal RAID Kart 12Gb/s 2Gb Cache
% indirim
0.00
0.00
Supermicro LSI SuperCap BBU Pili RAID Kart icin
% indirim
0.00
0.00
10G SFP+ Active Optical Fiber 850nm 1m Kablo Supermicro
% indirim
0.00
0.00
Supermicro 40G QSFP+ Passive Twinax DAC 1m Bakır Kablo
% indirim
0.00
0.00
Supermicro 10G SFP+ Passive Twinax DAC 1m Push Type Kablo
% indirim
0.00
0.00
Supermicro 10G SFP+ Passive Twinax DAC 1m Pull Type Kablo
% indirim
0.00
0.00
Supermicro 10Gps RJ45 CAT6 4m Yeşil Kablo
% indirim
0.00
0.00
Supermicro 10Gbps RJ45 CAT6 1.8m Kablo
% indirim
0.00
0.00
Supermicro MiniHD to 4 SATA Hard Disk Kablosu 6Gb/s
% indirim
0.00
0.00
8TB Enterprise SATA Disk Toshiba 7200-RPM MG05ACA800E
% indirim
0.00
0.00
4TB Enterprise SATA Disk Toshiba 7200-RPM MG03ACA400
% indirim
0.00
0.00
HAZIRSUNUCU HZR-S2112 SNC+ 2U Rackmount Sunucu
% indirim
0.00
0.00
SRK-2U920WRP12HS Supermicro 2U Rackmount Kasa 920W Power
% indirim
0.00
0.00
1U PCI-E x8 Slot to PCI-E Slot Riser Card Supermicro RSC-RR1U-E8
% indirim
0.00
0.00
Supermicro SuperWorkstation 5038A-I
% indirim
0.00
0.00
6TB 3.5" 7200RPM SAS3 12Gb/s 128M Hard Disk Toshiba
% indirim
0.00
0.00
SFP+ 10G SR850 300M MMF LCDDM
% indirim
0.00
0.00
Supermicro AOC-STGN-I2S Sunucu için 10Gigabit SFP+ çıkışlı Network Ethernet Kartı
% indirim
0.00
0.00
Supermicro AOC-S3108L-H8IR Donanımsal RAID Kart 12Gb/s 2Gb Cache
% indirim
0.00
0.00
Supermicro LSI SuperCap BBU Pili RAID Kart icin
% indirim
0.00
0.00
10G SFP+ Active Optical Fiber 850nm 1m Kablo Supermicro
% indirim
0.00
0.00
Supermicro 40G QSFP+ Passive Twinax DAC 1m Bakır Kablo
% indirim
0.00
0.00
Supermicro 10G SFP+ Passive Twinax DAC 1m Push Type Kablo
% indirim
0.00
0.00
Supermicro 10G SFP+ Passive Twinax DAC 1m Pull Type Kablo
% indirim
0.00
0.00
Supermicro 10Gps RJ45 CAT6 4m Yeşil Kablo
% indirim
0.00
0.00
Supermicro 10Gbps RJ45 CAT6 1.8m Kablo
% indirim
0.00
0.00
Supermicro MiniHD to 4 SATA Hard Disk Kablosu 6Gb/s
% indirim
0.00
0.00
8TB Enterprise SATA Disk Toshiba 7200-RPM MG05ACA800E
% indirim
0.00
0.00
4TB Enterprise SATA Disk Toshiba 7200-RPM MG03ACA400
% indirim
0.00
0.00
HAZIRSUNUCU HZR-S2112 SNC+ 2U Rackmount Sunucu
% indirim
0.00
0.00
SRK-2U920WRP12HS Supermicro 2U Rackmount Kasa 920W Power
% indirim
0.00
0.00
1U PCI-E x8 Slot to PCI-E Slot Riser Card Supermicro RSC-RR1U-E8
% indirim
0.00
0.00
PNY VCNVS310DP-1GB-PB NVDIA Ekran Kartı 1 Gb Bellek , Pci-Express 16x
% indirim
0.00
0.00
10 TB-SAS Disk HGST Nearline NL-SAS 7200RPM RAID Uyumlu
% indirim
0.00
0.00
SRK4U500WS 4U Rackmount Supermicro Boş Sunucu Kasası + 500W Güç Kaynağı
% indirim
0.00
0.00
Backplane Kablosu - SFF8643 to SFF8087 mini SAS HD
% indirim
0.00
0.00
Supermicro AOC-S2308L-L8e IT-MODE SAS HBA Kart.Sanallaştırmada Disklere Direk Erişen Kart
% indirim
0.00
0.00
LSI Donanımsal RAID Kart
% indirim
0.00
0.00
MSI AMD 970 yongaseti tabanlı anakart
% indirim
0.00
0.00