Kablo ve Çeviriciler » Network Kabloları » 10Gbps Network Kabloları
Paylaş

10G SFP+ Active Optical Fiber 850nm 1m Kablo Supermicro

Supermicro 10G SFP+ Active Optical Fiber 850nm 1m Cable (CBL-SFP+AOC-1M)

  • Stok Kodu: CBL-SFP+AOC-1M
  • Kategori: 10Gbps Network Kabloları
  • Markalar: Supermicro
Bu ürün stoklara yeni geldi.
KDV Dahil
0.00TL
Sepete Ekle
Şimdi sipariş verirseniz 2 gün içerisinde kargoda.
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Ürün Videosu

Supermicro 10G SFP+ Active Optical Fiber 850nm 1metre Kablo
 

10GbE Optik Fiber Uygulamaları İçin Mükemmel Fiber Kablo
Ayrıca 3m ve 5m'de mevcuttur
Supermicro Sertifikalı

Supermicro CBL-SFP + AOC-1M, sunucular, adaptör kartları ve anahtarlar için SFP + 10G Ethernet yüksek hızlı fiber bağlantı sağlar. 
Bu kablo IEEE ve SFF standartlarına uygundur ve Supermicro sunucuları, AOC kartları ve anahtarlarla doğrulanır. 
Bu kablo 3m ve 5m kablo uzunluğunda da mevcuttur. 
Her bir Supermicro kablosu kalite ve performansı sağlamak için geçerliliğini korur.


 

MANUFACTURER Supermicro
LENGTH 100cm (39.4")
CABLE TYPE 10GbE SFP+ to SFP+
CONNECTORS SFP+
CONNECTORS (OTHER SIDE) SFP+
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


59.Sk. No:4 Daire:3 Yakuplu Beylikdüzü İstanbul/Türkiye

0850 304 93 76
info@sunucudeposu.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.